Şampiyon tamamlandı… CNK bilardo TAM NOT aldı…

24 Haziran 2019 Pazartesi 17:02

Şampiyon tamamlandı… CNK bilardo TAM NOT aldı…

Şampiyon tamamlandı… CNK bilardo TAM NOT aldı…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Ereylin Alışveriş Merkezindeki CNK Bilardo Salonu’nda oynanan yarı final karşılaşmalarında Berat Demirel’i (Çaycuma) yenen Bal ile Ahmet Kızgınçelik’i (Zonguldak merkez) yenen Serdar Berber (Zonguldak Merkez) finale kalan sporcular oldu. 2019 Zonguldak 3 Bant Bilardo Şampiyonası 1. Etap müsabakalarında birinciliği Taylan Bal (Devrek) elde etti.

 

Final maçında rakibi Berber’i yenen Bal, şampiyonluğa ulaşırken, Berber ekinci, Demirel ile Kızgınçelik ise üçüncülüğü paylaşan isimler oldu. Türkiye Bilardo Federasyonu Zonguldak İl Temsilcisi Deniz Yücesan, dereceye giren sporculara madalyalarının takdimi töreninde yaptığı konuşmada, 89 sporcunun katılımıyla gerçekleşen şampiyonanın başarı ile tamamlandığını söyledi. Yücesan, işletme ortakları Cenk Zambakoğlu ile Volkan Kaya’yı kutlarken, “Çok güzel bir tesis, hayırlı olsun. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hakemimiz Necati Baştürk’ın çok büyük emekleri var, kendisine herkes adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Üçüncü sporcular Demirel ile Kızgınçelik’in madalyalarını işletme ortaklarları Zambakoğlu ile Kaya’nın takdim ettiği törende, ikinci Berber’in madalyasını da Baştürk verdi. Şampiyonanın şampiyonu Bal’ın madalyasını ise Yücesan takdim etti. Bal, önceki yıl aynı salonda düzenlenen şampiyonayı da birincilikle tamamlamıştı.

 

Hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle tamamlanan törenin ardından konuşan CNK Bilardo ortaklarından Volkan Kaya, ortağı Cenk Zanbakoğlu ile birlikte mekanlarında İl Şampiyonası yapmaktan gurur duyduklarını belirterek, “şampiyonayı sorunsuz ve eksiksiz bitirdik. Bununla gurur duyuyoruz. Bir dahaki şampiyonaları tekrar yapmak, görev almak için heyecanla bekliyoruz. Bilardo camiasına katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize. Katılan tüm sporcu arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Yorumlar