Artık İYİ Parti için çalışacaklar…

28 Haziran 2019 Cuma 02:19

Artık İYİ Parti için çalışacaklar…

Artık İYİ Parti için çalışacaklar…

İYİ Parti Ereğli ilçe teşkilatı partiye yeni katılan isimlerle basın toplantısı gerçekleştirdi. Partiye katılan ve belediye meclis üyeliği adaylığında ilk 10 sıraya giren Firuz Yılmaz, Muhammet Başkan, Safiye Orhan ile birlikte İl Genel Meclis üyesi birinci sıra adayı olan Sinan Durdu ile birlikte açıklamada bulunan İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen “ilçede hedeflerimizi büyüttük. Partimize yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte gücümüze güç kattık” dedi. 

 

Ereğli’ de Belediye Başkan Adayı Ali Kaya’yı gösteren İYİ Parti’de partinin İl Başkanı Yavuz Erkmen, partilerine yeni katılan isimlerle basın mensuplarının karşısına çıktı. Beraberinde İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu ve partilerle toplantıda açıklamada bulunan Erkmen, belediye meclis üyeliği adaylığında ilk 10 sıraya giren Firuz Yılmaz, Muhammet Başkan, Safiye Orhan, Bülent Taşdibek ile birlikte İl Genel Meclis üyesi birinci sıra adayı olan Sinan Durdu’nun partilerinin gücüne güç kattığını dile getirdi. İl Başkanı Erkmen konuşmasında “31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerle ilgili olarak listelerin bilindiği gibi ay sonuna kadar tamamlanması gerekiyor. Eksik olanlar ve ya çekilenler ile ilgili bir çalışma yürüttük. Yeni isimlerle kadromuza daha da takviye yapmak sureti ile Ereğli’ye yakışan ve Ereğli’nin hizmetinde olacak hem başkanlık da daha iddialı konuma gelmek hem de Ereğli halkına daha da iyi hizmet edebilmek amacıyla kadrolarımıza takviyeler gerçekleştirdik. Arkadaşlarımızın katılması bize güç verdi. Bizler Ereğli Belediye başkanlığında, Ereğli Belediyesi Meclis üyeliği adaylığında ve İl Genel Meclis üyeliği Adaylığında iddialı olduğumuzu bir kez daha yinelemek istiyoruz” dedi.

 

İyi Parti Ereğli Belediyesi Başkan adayı Ali Kaya ise konuşmasında “Partimize katılan isimler yıllardır bizlerin görüştüğü arkadaşımız olan isimler. Seçim süreci devam ediyor. 40 günlük bir zaman var. Daha da yeni katılımlar olacak. Her gün daha da güçlenerek 31 Mart tarihinde yapılacka olan seçimleri almak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

Partinin İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu’da, yeni katılan isimlerle daha da güçlendiklerini ve yerel seçimlerde istedikleri sonucu alacaklarını kaydetti.

 

İyi Parti’ye geçerek belediye meclis üyeliği adaylığında ilk 10 sıraya giren, 2. Sıra dayı Firuz Yılmaz, 3. Sıra adayı Muhammet Başkan, 4. Sıra adayı Safiye Orhan ile birlikte İl Genel Meclis üyesi birinci sıra adayı olan Sinan Durdu,  ‘İyiler mutlaka kazanacak. Yola daha yeni çıktık. Hayırlısı olsun” dediler.

 

Yorumlar