Orhan Göksal’ın açılışı görsel şölene dönüştü

3 Mart 2024 Pazar 21:04

Orhan Göksal’ın açılışı görsel şölene dönüştü

Orhan Göksal’ın açılışı görsel şölene dönüştü

 

MHP Kandilli Belde Başkan Adayı Orhan Göksal’ın seçim bürosunun açılışı görsel şölene dönüştü.

Yaptığı seçim çalışmalarında Kandilli halkının büyük takdirini toplayan projeleri ile Kandilli ’ye yeni bir çevre kazandırmak için aday olan Orhan Göksal, partililerin ve halkın katılımı ile seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Seçim bürosunun açılışına MHP Kandilli Belde Başkanı Ali Akova, MHP Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, MHP Ereğli Belediye Başkan Adayı İlkay Özdemir, İl Başkan vekili Teşkilat Başkanı İlyas Altun, Parti üyeleri ve Kandilli halkının katılımı ile gerçekleşti.
Açılış konuşmasını yapan MHP Kandilli Belde Başkanı Ali Akova;’’ Cümleten hoş geldiniz teşkilat Başkanım, İlçe Başkanım, değerli yönetici arkadaşlarım, Ormanlı Belde Başkanım, Ormanlı Belediye Başkan Adaylarım, değerli Kandilliler hepinize hoş geldiniz diyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. ’’dedi. Akova’nın konuşmasının ardından MHP Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk açıklamada bulundu.
MHP Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk; ‘’Cümleten selamın aleykum Hanımefendiler, Beyefendiler hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Saygılar sunuyorum. MHP Kandilli seçim bürosunun açılışını bizleri yalnız bırakmayarak buraya gelen Pazar günü olması münasebetiyle buraya gelen bizi şereflendiren bütün vatandaşlarımıza sevgi ve saygımızı iletiyoruz. MHP varsa orda problem yoktur. MHP varsa sorunlar mutlaka birer birer çözülür. MHP varsa her türlü sorunun üstesinden gelir. Burada birbirinden değerli Parti yöneticileri, İl yöneticileri, Başkan Yardımcım ve Partimizin çok kıymetli Gönültaşları, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum, Orhan Başkanıma güçlü bir alkış istiyorum güçlü bir destek istiyorum. Orhan Başkanıma ve Kandilliye sahip çıkmanızı sizden istirham ediyorum. Saygılar sunuyorum.’’ Dedi.
MHP Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün konuşmasından sonra MHP Ereğli Belediye Başkan Adayı İlkay Özdemir açıklamada bulundu.
MHP Ereğli Belediye Başkan Adayı İlkay Özdemir; ‘’Değerli hanımefendiler, beyefendiler, Kandillili bir birey olarak ev sahibi olduğum bugünkü Beldemize hoş geldiniz. Bu açılışımızda içinizden biri olan Orhan Başkanımıza verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ediyorum. Kandilli çok şanslı, Ereğli Belediye Başkan Adayı Kandilli’den, Kandillili Belediye Başkanı’da Orhan beyde kandilli’den inşallah bu dönem Ereğli’de İl yapıp Kandilli’ yi de layık olduğu yere ulaştıracağız. Hep beraber… Oylarınızı ve desteğinizi Orhan Başkana rica ediyorum sizden. Bir Kandillili olarak gerçekten bunu istirham ediyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. ‘’ dedi.

İl Başkan vekili Teşkilat Başkanı İlyas Altun yaptığı açıklamada ; ‘’Sayın Belde Başkanım, İlçe Başkanım, çok kıymetli Belediye Başkan Adaylarım değerli hanımefendiler beyefendiler Kandilli Beldemizin seçim bürosu aday tanıtım programına öncelikle hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Bende birkaç cümle sizlerle paylaşmak isterim. Öncelikle şunu söylemek itiyorum, acil program değişikliğinden dolayı aranızda çok bulunmak isteyip te bulunamayan İl Başkanımız Mustafa Öztürk’ün kalbi duygularla çok çok selamını getirdim. Değerli Kandilli’ li vatandaşlarımız biz çıktığımız bu yolda her yerde şu cümleyi yerine getiriyoruz telaffuz ediyoruz diyoruz ki bütün Beldelerimiz ilçelerimiz ve illerimiz MHP Belediye Başkanlığının nasıl yapıldığını nasıl üretken ve ilkeli bir Belediyecilik anlayışı olduğunu göstermek ve tüm halkımıza bu mutluluğu tattırmak istiyoruz. Bunun için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Çevremizde komşularımıza MHP olan Belediyelerin durumları ortada ben Maden Mühendisiyim mesleğimle ilgili Kandilli ‘ye geldim. İlk Kandilli ‘ye geldiğim 20 yıl önceydi çok üzülerek söylemek istiyorum 20 yıl önce gördüğüm Kandilli ’den farklı hiçbir değişik Kandilli görmedim. Yollar çok bozuk çevre çok sıkıntılı. Şu hastane 20 yıl öncekinden daha vahim bir duruma gelmiş hastane. Sözlerimi çok uzatmak istemiyorum. Türkiye de ki MHP Belediyelerin borçsuz Belediyeler olduğunu çözüm üreten çalışan azimli Belediyeler olduğunu bu bilgilere ulaşmak çok zor değil rahatlıkla ve yakın çevremizde de görüyoruz. O nedenle biz gönlümüz istiyor ki Kandilli Beldemizde de MHP’nin Belediyecilik anlayışının nasıl olduğunu herkese göstermeye talibiz. Bu nedenle de çok değerli abimiz büyüğümüz Orhan Başkanımızı önce Allah’a sonra sizlere sizlerin de desteğinize emanet ediyorum. Saygılar sunuyorum. Var olun sağ olun ne mutlu Türkiye…’’ dedi.

Kandilli Belediye Başkan Adayı Orhan Göksal yaptığı açıklamada; ‘’Değerli Kandillili hemşerilerim, turizmin cazibe merkezi olacağı sokakların mutlu insanlarla dolacağı eğitim ve sporun Beldesi Zonguldak’ımızın incisi Kandilli Belediyesi için gece uyumayacak gündüz oturmayacak halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Kandilli hemşerilerimin gönüllerine talibim. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile Kandilli Belediye Başkanlığı Adayı gösterilmiş bulunmaktayım. Kıymetli Genel Başkanım Ereğli Belediye Başkan Adayım İl Başkanlarım İlçe Başkanlarım güvenlerinden ötürü şükranlarımı sunuyorum. Misafirlerimize vatandaşlarımıza basınımızın güzide temsilcilerine hoş geldiniz diyorum. Her zaman her yerde çok daha iyisi ve mükemmeli olduğu gibi Kandillimiz için daha iyisi var. Beldemiz yıllardır kötü bir yönetime tabii tutulmuş Kandillimiz için daha iyisi Beldemiz yıllardır kötü bir Belediyeciliğe mahkûm bırakıldı. Bu yüzden Belediyemiz gelişemedi ve ilerleyemedi. Artık yaşlılarımız emeklilerimiz ve gençlerimiz Beldemizde ikamet etmek istemiyor. Mevcut belediye proje üretemedi, istihdam yaratılamadı. Birçok sorun göz ardı edilirken Belediye yetkilileri önlem alma ihtiyacı duymadı. Kandilli Beldesi için Belediye Başkanı Aday olduğumuz siz değerli hemşerilerime sunmak istiyorum. Bundan sonra Beldemizde hemşerilerimiz için hiçbir ayrım yapmadan ayrıştırmadan ekibimizle çalışmaya geliyoruz. Artık Kandilli Beldemiz için parti ayrımı olmayacak sadece gündemimizde Kandillili hemşerilerimiz hizmet etmek olacaktır. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile ortak akıl temelinde halkımızla beraber yönetilecek ve daha medeni daha gelişmiş daha hareketli daha bereketli daha huzurlu bir Kandilli için sizlere hizmet etmeye var gücüm ile talibim. Sevgi ve saygılarımla halkımızı selamlıyorum. Teşekkür ederim. Burada şunu da söylemeden geçmeyeyim, çalışmalarımdan dolayı destek olan eşim Songül Göksal’ a da buradan çok teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun.’’ Dedi.

Yorumlar