Derya Akbıyık Düzce'de gazetecilerle buluştu

2 Mart 2024 Cumartesi 17:07

Derya Akbıyık Düzce'de gazetecilerle buluştu

Derya Akbıyık Düzce'de gazetecilerle buluştu

Derya Akbıyık, Düzce Medya Grup Başkanı, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Çakır ve 81 Düzce TV program yapımcısı Cihat Tutkun’u ziyaret etti.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi (TGF), İcra Kurulu Genel Mali Saymanı ve  Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık, Düzce Medya Grup Başkanı, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Çakır ve 81 Düzce TV program yapımcısı Cihat Tutkun’u ziyaret eti. Akbıyık ziyarette Çakır’a madenci heykeli hediye etti.
Yapılan ziyarette yerel basın ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Meslek üzerine ve cemiyetlerle ilgili çalışmalar, proje bazlı yapılabilecekler konuşuldu. Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin öneminden bahsedildi. Gerçekleştirilen çalışmaların yerel basına yazılı baskı, görsel ve görüntülü haber, kurumsal haber siteleri, radyo ve televizyonlara katkısının değerli olduğunun altı çizildi.
Akbıyık, ‘’Komşu illerimiz bizler için her zaman önceliklidir. Ziyaretlerimiz karşılıklı devam edecek ve sürecek’’ dedi.
Ziyarette Zonguldak-Halkın Sesi Gazetesi muhabiri, gazeteci Selçuk Koçaklı’da hazır bulundu.

 

Yorumlar