Yapıcı, muhtarlar gününü kutladı...

19 Ekim 2021 Salı 19:01

Yapıcı, muhtarlar gününü kutladı...

Yapıcı, muhtarlar gününü kutladı...

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Kaymakamı Mehmet Yapıcı muhtarlar günü dolayısıyla makamında Dernek Başkanı Şükrü Kılıç ve yönetimini ağırladı. Yapıcı daha sonra muhtarlar derneğini ziyaret ettikten sonra muhtarlarla yemekte bir araya geldi.

Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı anıt önünde düzenlenen törenin ardından Dernek Başkanı Şükrü Kılıç ve yönetimini makamında kabul etti.

Buradaki ziyaretin ardından Kaymakam Mehmet Yapıcı, beraberindeki heyet ile Muhtarlar Derneğinde Başkan Şükrü Kılıç yönetimi ve muhtarları ziyaret ederek gündemi kutladı. Dernek ziyaretinin ardından Kaymakam Mehmet Yapıcı, dernek yönetimi ve muhtarlarla Öğretmenler Evinde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Kaymakam Mehmet Yapıcı, yemek öncesi yaptığı konuşmasında “Bugün muhtarlar günü, bugün muhtarlarla beraber olmaktan mutlu olduğumu belirtmek isterim. Sizi seviyoruz, sizinle bir aileyiz. Asla sayın başkanımızın da dediği gibi bir bürokrat uygulama olmayacak. Kapımız size her zaman açık. Muhtarlar gününüz tekrar kutlu olsun. Tekrar ediyorum sizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Bir çarpın dişlileriyiz. Birlik ve beraberliğinizi çok sevdim. Derneğinizin binasını çok sevdim. Köylerimizi çok sevdim. Bilmenizi isterim, hürmet ediyorum arkadaşlar.“ konularına değindi.

Yorumlar