Tıskaoğlu; Kamil Altun’u makamında ziyaret etti.

28 Şubat 2024 Çarşamba 17:45

Tıskaoğlu; Kamil Altun’u makamında ziyaret etti.

Tıskaoğlu; Kamil Altun’u makamında ziyaret etti.

ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Bakacakkadı Belediye Başkan Adayı Sezgin Özdemir’i ve Kilimli Belediye Başkan Adayı Kamil Altun’u makamında ziyaret etti.

Zonguldak Sanayi ve İş İnsanları Derneği Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Tıskaoğlu AK Parti Bakacakkadı Belediye Başkan Adayı Sezgin Özdemir’i makamında ziyaret etti. Tıskaoğlu paylaşımında “. Millete ve memlekete hizmet yolunda Allah yar ve yardımcısı olsun. Hoş sohbetleri sıcak misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” 
Daha sonrasında Kilimli doğumlu olan Nejdet Tıskaoğlu, memleketinin AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın Kamil Altun’u makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı şehrin ekonomik ve sosyal istişareler ve fikirler paylaşıldı. Sosyal medya paylaşımında bulunan Tıskaoğlu “Doğup büyüdüğüm ve gençliğimin en güzel yıllarının geçmiş olduğu Kilimli ilçemizin AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın Kamil Altun’u makamında ziyaret ettik. Her zamanki samimiyeti ile bizleri karşılayan değerli belediye başkanımız ile karşılıklı fikir alışverişi ve istişarelerde bulunduk. Değerli vakitlerini bizlere ayırarak, gönülden ev sahipliği yapan Sayın Kamil Altun’a canı yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. Herşey Zonguldak için..” olarak paylaştı.

Yorumlar