Sosyal medyasından VEDA yazıp canına kıymak istedi...

8 Haziran 2024 Cumartesi 01:31

Sosyal medyasından VEDA yazıp canına kıymak istedi...

Sosyal medyasından VEDA yazıp canına kıymak istedi...

Karadeniz Ereğli ilçesinde sattığı iş yerinin parasını kripto parada kaybeden iş insanı canına kıymak istedi.

Olay; Bozahane mevkii balıkçı barınaklarında meydana geldi. İddiaya göre İlçede postane işletmeciliği yapan Yasin Altınbaş, kendisine ait 4 katlı isyerini satarak parasını kriptoya yatırdı. Burada parasını tamamen kaybeden Yasin Altınbaş akşam saatlerinde sosyal medya hesabına yazdığı yazının ardından gittigi bozahane balıkçı barınağında aldığı ilaçlarla canına kıymak istedi. Yerde hareketsiz yatan Yasin Altınbaş'ı gören vatandaşlar sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler Yasin Altınbaş'a yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Yasin Altınbaş'ın tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittigi öğrenildi. 
Sosyal medyasından paylaşımda bulunan ve ölmesi durumunda çocuklarının Selçuk Bayraktar'a emanet edilmesini istediği görüldü. İşte Yasin Altınbaş'ın yazdığı VEDA yazısı...
"VEDA
Biliyorsunuz yakın zamanda ailemle daha rahat bir hayat yaşayabilmek için iş yerimi sattım paramıda kripto paralarda değerlendirmek istedim lakin riskini yönetemedim ve an itibarıyla bütün paramı yani çocuklarımın eşimin anamın gardaşlarımın geleceğini kaybettim halbuki sadece daha iyisi olsun anama eşime bir ev alırım demiştim ama benim en büyük düşmanım(BEN) buna mani oldu  bu yüzden kendimi affetmiyorum ve yaşamayıda hak etmiyorum hayalini hevesini geleğini çaldığım kim varsa beni affetsin çok üzgünüm. 
Şimdi çocukların var değermi diyeceksiniz ama ben olmadan daha iyi olacaklarını düşünüyorum çocuklarımıda baykar yönetim kurulu başkanı gururumuz SELÇUK BAYRAKTAR beye emanet ediyorum inşallah bu son isteğim yerini bulur çocuklarımda bu gururu paylaşır. 
Hakkınızı helal edin benden yana helali hoş olsun (beni babamın yanına gömün) mümkünse"

Yorumlar