Karaarslan; LÖSEV Şube Başkanı Tarkan Atik’i ziyaret etti

29 Şubat 2024 Perşembe 13:28

Karaarslan; LÖSEV Şube Başkanı Tarkan Atik’i ziyaret etti

Karaarslan; LÖSEV Şube Başkanı Tarkan Atik’i ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan ve ekibi, LÖSEV Kdz. Ereğli Şube Başkanı Tarkan Atik’i ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
LÖSEV Kdz. Ereğli Şube Başkanı Tarkan Atik’i ziyaret eden Karaarslan ve ekibi, sıcak şekilde karşılandı.
Ziyarete projelerini anlatmakla başlayan Karaarslan konuşmalarına şöyle başladı:
“Delihakkı’dan Yazıcılara kadar mahalle yapacağız. Bunun için Kaymakamımız Mehmet Yapıcı ile de oturduk, konuştuk. Çok güzel istişare ettik. Bize yapamazsın diyenler oluyor, ama biz yapacağız dediğimiz her şey için çalışıyoruz. Şimdiden görüşmeler yapıyoruz.
Sağlık üniversitesi ve spor lisesi getirmeyi planlıyoruz. Bakanlarımızla, iş adamlarıyla bunun için görüşmeler yapıyoruz.
Ereğli’de biz zincirleri kırmak için geliyoruz. Bu karmaşıklığa bir son vermek için geliyoruz.
Otizmli kardeşlerimizi eğitmemiz lazım. Levent Kır’ı aradık. Bunu nasıl yapabiliriz dedik. O da bize ‘Ereğli’de temelleri atın, tabandan tavana diğer bütün her şey bize ait’ dedi. Ve bunun sözünü aldık.
Karaarslan’ın konuşmalarının ardından Atik şunları söyledi:
60 lösemili aileye yardım verilecekti yardımlar kesildi. O ailelerin neler çektiğini, nasıl ağladığını ben biliyorum. 
Allah herkese iyi koltuk nasip etsin. Ama ekibiyle iyi çalışan eve gidip, yastığa kafasını koyduğunda vicdanıyla iyi uyuyabilen kişilere koltuk nasip olsun.” Dedi
TÜRKİYE’NİN KANSER OLAN EN BÜYÜK BÖLGESİ: EREĞLİ
“Türkiye’nin kanser olan en büyük bölgesi Ereğli’dir. Mutlaka gidin koloneskopi testlerinizi ailenizle beraber yaptırın. Erdemir’in Ereğli’ye borcu var. Onkoloji servisi borcu var. LÖSEV önceden sadece çocuklara göre yardım yapıyordu. Şimdi 18 yaşından büyük olan bütün hastalara da gerekli kriterler yerindeyse onlara da yardım da bulunuyoruz. 
KARAARSLANLARDAN KÖTÜ BİRİNE RASTLAMADIM
“Ben Karaarslanlardan kötü birine rastlamadım. O aileden çok kişiyle görüşürüz. Siz gerçekten çok iyi insanlarsınız hepinizi çok seviyorum. Senin de samimiyetine gerçekten inanıyorum. Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.
Karaarslan, Başkan Atik’in sözlerine şu şekilde devam etti:
“Bizler siyasetin dışında abi kardeşiz. Bu memleket hepimizin. Bu memlekete hepimiz hizmet etmeliyiz. Seçim bittikten sonra da bu memleketin bir çocuğu olarak hizmet etmeye herkesin elini sıkmaya devam edeceğim.” Diyerek sözlerini bitirdi.
Ziyaret çay sohbeti ve hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.

Yorumlar