Güldere halkı Murat Sesli’yi destekleyecek

4 Mart 2024 Pazartesi 11:57

Güldere halkı Murat Sesli’yi destekleyecek

Güldere halkı Murat Sesli’yi destekleyecek

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli ve belediye meclis üyeleri vatandaşların daveti üzerine Güldere Mahallesi’ne gitti. Burada alkışlarla karşılanan Sesli’ye mahalle halkı tam destek vereceklerini söyledi.

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediyesi 1. Sıra Meclis Üyesi Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ve belediye meclis üyesi adayları Güldere Mahallesi sakinlerinin daveti üzerine mahalleye geldi. Yaşadıkları sorunları anlatan mahalle sakinleri 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Murat Sesli’ye destek vereceklerini belirterek “Bu mahalleyi hizmeti yaparsa Murat Sesli yapar” dedi.
Mahalle halkının yoğun sevgisi karşısında büyük mutluluk yaşadığını belirten Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, daha önce 20 ayda nasıl hizmet ettiğini herkesin bildiğini belirterek ekibiyle birlikte seçildiğinde 5 yılda Kdz. Ereğli’nin çehresini değiştireceklerini söyledi. Sesli konuşmasında “2007-2009 yılları arasında belediye başkanlığı yaptım. 2009’da nasıl bıraktıysam aynı duruyor her yer. Hiçbir hizmet yapılmamış. Buraya en son beton çalışması yapmıştım. Ondan sonra 15 yıl bir çivi bile çakılmamış. Rezillik diz boyu. Çarşıya bu kadar yakın olupta hizmet almayan yerlerden bir tanesi. Burdan 10 adımda çarşıya varırsınız ama maalesef hiçbir hizmet yapılmamış. Burasının şimdiye kadar pırıl pırıl mahalle olması lazım. Dereden dolayı her zaman sıkıntı yaşıyorsunuz. Derenin içinde ne ararsan var. Çünkü temizliği yapılmamış. Bırakın dereye sokaklar temizlenmiyor ki. Dereye temizlemeye fırsat olsun. 20 ayda biz Kdz. Ereğli’ye çok güzel hizmetler yaptık. 120 bin ton asfalt dökerek rekor kırdık. Bu hizmetler devam edecekti. Allah bize nasip ederde seçimleri alırsak ekibimizle birlikte önümüzdeki 5 yılda Kdz. Ereğli’nin çehresini değiştireceğiz. Kdz. Ereğli’de değişime, yeni bir heyecana, yeni bir enerjiye, yeni bir hizmete ihtiyaç var. Bunun içinde sizlerin desteği çok önemli. Buralara bakın, elinizi vicdanınıza koyun ve sandığa gidince oyunuzu ona göre atın. Biz size söz veriyoruz, seçimleri kazanırsak mahallenin ne eksiği varsa yapmaya söz veriyoruz. Buraları böyle görünce rahatsız oluyoruz. Gerçekten çok yazık. Otobüslerden sıkıntınız olduğun u biliyorum. Göreve geldiğimizde ne gerekiyorsa yaparız. Belediye ağlama makamı değil, hizmet makamı. Belediyenin parası var. Tek amacı hizmet etmek olacak.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Sesli ve beraberindekiler mahalleyi gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar