GENÇ YÖNETİMLE YOLA DEVAM EDİYORUZ...

6 Eylül 2020 Pazar 18:49

GENÇ YÖNETİMLE YOLA DEVAM EDİYORUZ...

GENÇ YÖNETİMLE YOLA DEVAM EDİYORUZ...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Genel Kurul’da güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Rahman Demirtürk “Kongremiz Partimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı 13. Olağan Genel Kurlu gerçekleştirildi. 392 delegenin 250’sinin oy kullandığı kongrede 245 oy ile yeniden başkanlığa seçilen Rahman Demirtürk, yenilenen liste ve genç yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hizmetlerine ve çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Demirtürk açıklamasında “Kongremiz çok güel bir ortamda geçti. Delegemizin teveccühü ile yeniden başkanlığa seçildik. Tüm delege arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni bir kadro ile yola çıktık. İnşallah bundan sonra da güzel hizmetlere ve çalışmalara imza atacağız. Ereğli menfaatleri doğrultusunda ne söylenmesi gerekiyorsa söyleyecek, sorunları birlik ve beraberlik içerisinde çözeceğiz. Yeni listemiz Ocak Kültüründen yetişmiş arkadaşlarımızdan oluşturduk. İnşallah bir daha ki dönemlerde onlar da rol alırlar. Ereğli’mize güzel hizmetler yaparlar. Ayrıca Basın mensuplarına da bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorumlar