Başkan 'Velilerimizin çocukları bizlerinde çocuğudur'

15 Ekim 2021 Cuma 17:09

Başkan 'Velilerimizin çocukları bizlerinde çocuğudur'

Başkan 'Velilerimizin çocukları bizlerinde çocuğudur'

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, okulların açılması ile birlikte servis araçlarında her gün dezenfekte çalışmasının yapıldığını ve öğrencilerin servise binerken sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına uymaları konusunda gerekli tüm önlemlerin alındığını ifade etti.

PANDEMİ dolayısıyla yaklaşık 2 yıl önce kontak kapatan Umum Servis araçları derneği yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte yeniden kontağa bastı. Öğrencilerin evlerinden okullarına ve okullarından evlerine güvenli bir şekilde gitmeleri için hazırlıklarını tamamlayan servis sahiplerine KOVİD kurallarına uymaları konusunda da gerekli bilgilendirmenin yapıldığı ifade edildi.

Ereğli Umum Servis Araçları derneği Başkanı Muhammet Başkan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “PANDEMİ dolayısıyla okullarımızın yüz yüze eğitime başlaması ile birlikte Dernek olarak Ereğli belediyemizin de katkıları ile her gün araçlarımızı dezenfekte ediyoruz. Öğrencilerimizi servis aracına alırken, dezenfektelerini sağlıyor, maskelerini kontrol ediyor ve mesafe konusunda uyarıda bulunuyoruz. PANDEMİ dolayısıyla karantinaya giren öğrencilerimizden de servis ücretlerinin yarsını alıyoruz. Her zaman dediğimiz gibi velilerimizin çocukları bizlerin de çocuğudur. Bundan dolayı onların sağlığı için Dernek olarak gerekli tüm çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi.

Yorumlar