AK PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ...

21 Temmuz 2021 Çarşamba 18:05

AK PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ...

AK PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ...

Karadeniz Ereğli’de Ak Parti İlçe teşkilatı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

İlçe binasında bir araya gelen Zonguldak Ak Parti Milletvekili Hamdi Uçar, Ak Parti Zonguldak eski milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belde Belediye Başkanı Bayram Başol, Ak Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, ilçe ve belde teşkilat yöneticileri ile önceki dönem ilçe başkanları partililerle bayramlaştı.

BOZKURT: TÜRKİYE SALGINLA MÜCADELEDE İLK ONA GİRDİ

Ak Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, bayramlaşma programı için düzenlenen toplantının açılışında yaptığı konuşmada pandemi nedeniyle uzun süredir parti binasında bu türden buluşmalar gerçekleştiremediklerini belirterek, partililerin bayramını kutladı.

Bozkurt Türkiye’nin salgınla mücadeleyi başarıyla yapan sayılı ülkelerden birisi olduğunu ve ilk on ülke arasında yer aldığını  ifade ederek bu başarıda belirleyici paylarından dolayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

ÇAKIR: TEŞKİLAT OLARAK DAHA ÇOK SAHA DA OLACAĞIZ

Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Çakır ise İl Başkanı Zeki Tosun’un il dışında olması sebebiyle kendisini temsilen selamlarını ilettiğini ve partililerin bayramını tebrik ettiğini belirterek, “salgınla mücadele tedbirleri nedeniyle parti teşkilatlarımız uzun bir süre sahalardan uzak kaldı. Ancak 1 Temmuz itibariyle başlayan normalleşme süreciyle birlikte vatandaşlarla bir araya gelinmeye başlandı. Bayramlaşma programımız da bu adımlardan birisi. İnşallah bu süreçten sonra koşulların da el verdiği ölçülerde tüm teşkilatlarımızla sahada olacağız” dedi.

UÇAR: MUHALEFET VAKA VE ÖLÜM SAYILARI ARTINCA MUTLU OLUYOR

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar bayramlaşma toplantısında yaptığı konuşmada bir buçuk yıldır devam eden kovid salgınının yanı sıra yangın, sel ve diğer afetlerin sadece ülkemizde değil, tüm dünyada yaşamı olumsuz yönde etkilemeye devam ettiğini belirterek, son olarak Almanya’da yaşanan selde onlarca insanın öldüğünü yüzlercesinin de kaybolduğunu söyledi.

Başta salgın olmak üzere tüm bu olumsuzluklarla Türkiye’de başarıyla mücadele edildiğini, ancak muhalefetin bu mücadeleyi görmezden geldiğini ileri süren Uçar şöyle konuştu:

“Salgınla mücadelede önemli bir yere gelindi. Alınan sonuçlar ölçüsünde yaşam normalleşiyor. Ancak özellikle maske konusunda tüm uyarılara rağmen halen dikkat edilmediğini görüyoruz. Bu musibetin aşılması için mutlaka kurallara uymalıyız. Bu sosyal bir sorumluluktur.

Sıkıntılı bir dönem yaşadık son bir buçuk yıldır. Şimdi yeni bir döneme giriyoruz. Tüm bu yaşananların üstesinden gelecek dirayetli bir iktidar var. Liderimiz, sayın cumhurbaşkanımız var. Sadece teşkilatlarımızın, partililerimizin değil, dünyanın inandığı bir liderimiz var.

Yurt dışından gelen vatandaşlarımıza zaman zaman soruyorum. Onların açıklamalarını duydukça gurur duyuyorum. Ama her ne hikmetse ülkemizin geriye gitmesi için, daha kötü olması için içerde ve dışarıda bir sürü hain var. Mesela bu pandemi döneminde akşam saatlerinde vaka ve ölüm sayıları açıklanıyor. Emin olun ki parlamentoda görüyorum. Muhalefet milletvekilleri o akşamki rakamların yüksek çıkmasından mutlu oluyorlar. Rakamların yüksek çıkmasından mutlu olan bir muhalefetin bu ülkeyi sevdiğini söyleyebilir miyiz?

 

Yapılan konuşmaların ardından partililerin bayramlaşması ile program sona erdi.

Yorumlar