12 BRANŞTA 900 SPORCU...

29 Mart 2022 Salı 10:53

12 BRANŞTA 900 SPORCU...

12 BRANŞTA 900 SPORCU...

KÜÇÜK KIZLAR HENTBOLDA İL ŞAMPİYONU:
KDZ. EREĞLİ BELEDİYESPOR

Kdz. Ereğli Belediyespor Küçük Kız Hentbol takımı Zonguldak kulüp müsabakalarında Kdz. Ereğli Göztepe Spor Kulübü’nü 19-3 yenerek İl Şampiyonu oldu.

28 Mart pazartesi Ereğli Gençlik Spor Salonu’nda Kdz Ereğli Belediye Spor Kulübü ile Kdz Ereğli Göztepe Spor Kulübü Küçük Kız Final maçında Kdz Ereğli Belediyespor Kulübü Küçük Kız Hentbol Takımı rakibini 19-3 yenerek İl Şampiyonu oldu.
TÜM SPORCULARA KUTLAMA
Kupa ve madalyalarını alan hentbolcular ve antrenörleri Seher Akbaş büyük sevinç yaşarken Kdz. Ereğli Beldiyespor Kulüp As Başkanı Tarkan Atik, şampiyon olan sporcuların yanısıra şampiyonaya katılan tüm oyuncuları tebrik ederek Belediye ve Belediyespor kulüp Başkanı Halil Posbıyık’ın selam ve sevgilerini iletti.

12 BRANŞTA 900 SPORCU
Salon Sporlarından Sorumlu Kulüp As Başkanı Tarkan Atik, yaptığı açıklamada şunları söyledi: Başkanımız Halil Posbıyık’ın da her zaman belirttiği gibi Kdz. Ereğli Belediyespor kulübü 12 branşta toplam 900 sporcuyla büyük bir spor kulübü. Çeşitli branşlarda sporcularımız dereceler elde ediyor. Turnuvaya katılan tüm sporcuları ve şampiyon olan takımımızı kutluyorum.”

YILDIZ KIZ VE MİNİK KIZ
MÜSABAKALARINA HAZIRLANIYOR
Antrenör Seher Akbaş nezaretinde turnuvalara hazırlanan hentbol takımlarımız Kdz. Ereğli müsabakalara Nisan’da yıldız kız ve minik kız kategorilerinde devam edecek.

Yorumlar